Plaatimistööd ja dekoratiivkivid

Ruumide dekoreerimine erineva profiiliga plaatidega, mosaiik-plaatidega ja dekoratiivkividega

Plaatimistöö on üks korteri, maja, kontoriruumide lõppviimistluse protsessidest, mis hõlmab endas keraamiliste, mosaiik-plaatide või dekoratiivkivide paigaldamist.

Meie ettevõte kasutab laialt ruumide dekoreerimiseks laias valikus erineva profiiliga plaate, mosaiik-plaate ja dekoratiivkive. See võimaldab teha interööri mitte ainult individuaalseks ja ilusaks, vaid ka praktiliseks, eriti nendes ruumides, mis vajavad tihti märgpuhastust (köögid, vannitoad, koridorid, trepikojad jne). Seetõttu on just plaadid asjakohased tööstuslikes hoonetes ja kontorites. Siinkohal peab märkima, et plaatimistööde kvaliteet on kogu viimistluse juures oluline näitaja. Meie firmas töötab kõrgeima tasemega, tuhandete ruutmeetrite plaatide paigaldamise pikaajalise kogemusega plaatija.

Eliitehitus ja viimistlus firma pakub plaatimistööde teenuseid, kasutades ainult kaasaaegseid kõrgkvaliteetseid materjale. Samas peetakse rangelt kinni tehnoloogiast, tänu millele saavutatakse kõrge kvaliteet vastupidavuse ja esteetilisuse osas.

Me ei tee plaatimistöid kiiresti ja odavalt, vaid kvaliteetselt ja mõistliku hinnaga.

Tänu meie partnerite laialdasele dekoratiivkivide valikule, aitame teha Teie maja, korteri, kontori interjööri eksklusiivseks ja hubasemaks.

Võta meiega ühendust!