Partnerid

Meie tublid kolleegid

 


Karl Bilder on spetsialiseerunud viimistlusmaterjalide müügile. Lai valikut viimistlusmaterjale – värvid sise- ja välistöödeks, pahtlid, lakid, dekoratiivvärvid, liimid, vuugitäited ning kõikvõimalikke abivahendeid: maalritarbeid, -teipe, tööriistu ning viimistlusseadmeid.

Vecta Design
Vecta Design on suurim pinglagede tootja Baltikumis, mis pakub kõrge kvaliteediga PVC materjali ning lisakomponente pinglagede paigaldamiseks.

Mehike Ovaalil

Ovaal on mõistlike hindadega tööriided ja töökaitsevahendid kvaliteetbrändidelt nagu: Björnkläder, L.Brador, Snickers, Helly Hansen, U-Power, Sparco, Sixton, Guide. Tuntud töörõivaste tootjate Fristads ja Acode maaletooja.

fennex_partners
Fennex Partners OÜ tegevuse põhisuunaks on ehituse eritööd, ventilatsioonisüsteemide projekteerimine ja ehitamine, milles firma meeskonnal on pikaajaline töökogemus. Samuti pakub ettevõtte ventilatsioonisüsteemide mõõdistamist ja hooldust ja teemantpuurimise teenus.

 

SkyPrint – Reklaamide valmistamine ja trükk.

AK Eventus
AK Eventus teostab elektrimontaaži- ja installatsioonitööd, elektrijuhtmete  ja -seadmete paigaldust. Tänu pikaajalistele kogemustele ja oma ala tippspetsialistidele on firma jõukohane ka kõige keerukamate sise- ja väliselektripaigaldiste ehituses.

 

images

Puumarket – Puit- ja ehitusmaterjalide valik  vundamendist katuseni!

 

Essve – Kvaliteetsed ja töökindlad tööriistad.

Gerard – Teraskatus kivipuistega 50 aastase garantiiga. Kõrge kavaliteet, kõrgtehnoloogiline tootmisprotsess, kindlustunne, suurepärane väljanägemine – need on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad Gerardi katusekattemetarjali.

 

Katus24

Katus24 – Saadaval enamik Eestis kasutatavatest kvaliteetsetest katusekattematerjalidest ning lame- ja kaldkatuste lisatarvikud.

 

Puidueksperdid

Puidueksperdid – On puidu ja puittoodete jae -ja projektimüügiga tegelev Eesti ettevõte