Pinglaed

Lõhnatu, antistaatiline ja täiesti ohutu

Pinglagi on innovaatiline toode ja ainus alternatiiv traditsioonilistele lahendustele lae viimistlemisel kodus, kontoris või ühiskondlikes ruumides.

Metallkarkasside ja kipsplaatide paigaldamine, aega nõudvad maalritööd, palju tolmu ning mustust on nüüdseks minevik.

Pinglae peamine eelis on ohutus. Materjal ei eralda kahjulikke aineid, ei põhjusta allergiat, on lõhnatu, antistaatiline ja täiesti ohutu tervisele. Materjalile ei kondenseeru niiskus ning takistab hallituse teket, mis võimaldab säilitada ruumides meeldiva sisekliima. Lagi säilitab oma esialgse välimuse, ei muuda tekstuuri ega värvi kogu kasutusaja jooksul.

Pinglae olulisem tehniline omadus on kerge kaal, mis võimaldab luua keerukaid lae konstruktsioone (mitmetasandilised laed, kuplid, kaared). Pinglae paigalduse eripära pakub rohkeid võimalusi interjööri kujundamisel – dekoratiivvalgustuse, kommunikatsioonide, vajadusel ka heli- ja soojusisolatsiooni paigaldamiseks.

Pinglae paigaldus toimub peale siseviimistlustööde lõpetamist ning see ei nõua keerukaid tehnoloogilisi lahendusi. Pinglage on äärmiselt kerge hooldada ilma spetsiaalsete seadmete ning tööriistadeta.

Olles Baltimaade suurima pinglagede tootja Vecta Design ametlik edasimüüja ja partner, garanteerime nii meie uutele kui ka püsiklientidele teenuste kõrge kvaliteedi. Me suudame viia ellu erineva keerukuse ja ulatusega projekte kokkulepitud tähtajaks.

Küsi pakkumist!